Salsa - tanec pro vás, kurzy salsy, bachata, bolero, Casino Rueda, salsa kurzy
English English
Registrovaní uživatelé
Uživatel:
Heslo
(max 10 znaků):
Zaregistrujte se!
 
Mailing list
Pokud chcete pravidelně dostávat náš newsletter, vyplňte zde vaši emailovou adresu: 
Nabízíme


-->
 


Online přihláška
1. První krok - Zaregistrujte se do systému na www.flamedance.cz jako nový uživatel.

Nejdříve klikněte v levém sloupci pod hlavním menu na odkaz „Zaregistrujte se“ (naleznete jej jako součást okénka „Registrovaní uživatelé“).

Poté Vám počítač nabídne možnost zaregistrovat se do systému jako jednotlivec nebo jako pár. Vyberete tedy jednu z nabízených možností – žena, muž či pár.

Jakmile tak učiníte, otevře se Vám registrační formulář, kde vyplníte své Jméno/Jméno partnera(ky), Příjmení/Příjmení partnera(ky) a kontaktní email popřípadě telefon (v případě páru stačí zadat e-mail pouze u jednoho z dvojice).
Současně zadáte své přihlašovací jméno a heslo a zvolíte „Zaregistrovat >>“.

POZOR! Je potřeba zadat funkční e-mailovou adresu, neboť na tuto adresu bude odeslán verifikační e-mail s aktivačním odkazem, na který je potřeba kliknout a tím aktivovat Vámi založený uživatelský účet.

Jakmile tuto aktivaci provedete, budete se moci přihlásit do systému a pokračovat ve své přihlášce.


2. Druhý krok – Vyberte si kurz a zašlete nám svou přihlášku.

Poté, co zaktivujete svůj účet, se přihlaste za použití přihlašovacího jména a hesla, které jste zadali při své registraci, do systému jako registrovaný uživatel.

Jakmile se objeví Vaše osobní stránka, vyberte v hlavním menu sekci „Nové kurzy salsy“, kde se jednoduše pomocí tlačítka „Chci se přihlásit na tento kurz“ přihlásíte do Vámi vybraného kurzu.
Svou volbu potvrdíte kliknutím na tlačítko „Závazně se přihlašuji na tento kurz“.

POZOR! Věnujte přitom pozornost aktuální volné kapacitě v daném kurzu. V případě, že si zvolíte kurz, kde již nejsou volná místa, systém Vaši přihlášku neakceptuje.

Veškeré Vaše úspěšné přihlášky na kurz najdete na Vaší „Osobní stránce“, která se zobrazí okamžitě po vstupu do systému flamedance.cz nebo po kliknutí na odkaz v levém sloupci hned pod hlavním menu. Zde můžete sledovat a zároveň aktualizovat své přihlášky, ale i své osobní údaje a přihlašovací heslo.